(T)huis in Delfzijl

Centrum Boegkwartier – wonen met een PLUS

Status:In aanbouw
Programma:70x huur | 8x koop
Type:Appartementen
Verwachte oplevering:Begin 2024

In het centrum van Delfzijl, in de driehoek tussen de Waterstraat, Willemstraat en Havenstraat, verrijst een bijzonder appartementencomplex. Boegkwartier – wonen met een PLUS omvat 70 huurappartementen en 8 koopappartementen, voor jong én oud. Met onder meer de Lidl op de begane grond en zorgvoorzieningen in de buurt. Dicht bij alle voorzieningen en vlak bij het strand biedt het complex alle comfort en gemak op het gebied van wonen, elkaar ontmoeten, winkelen en zorgservice. Gemeente Eemsdelta, Acantus en supermarkt Lidl werken samen aan het project op de kop van het vernieuwde centrum. Rottinghuis is de aannemer en het ontwerp is gemaakt door de Zwarte Hond.

Acantus laat 70 huurappartementen bouwen in het centrum van Delfzijl en daarnaast bouwt Rottinghuis 8 koopappartementen. Alle appartementen zijn:

  • Bevingsbestendig
  • Gasloos
  • Energiezuinig
  • Voor één en twee-persoonshuishoudens
  • Voor jong en oud, met en zonder hulpvraag 

Nog beschikbaar

De acht koopappartementen zijn verkocht. Er zijn nog wel huurappartementen beschikbaar voor huurders van Acantus uit de Zandplatenbuurt. Mocht u interesse hebben, dan kunt u dat kenbaar maken voor een mail te sturen aan delfzijl@acantus.nl

Meer weten? Kijk dan naar de filmpjes! Klik hier voor het eerste fimpje. En hier voor het tweede filmpje!